PSP Oyun Yükleme Resimli Anlatım

 PSP OYUN YÜKLEME RESİMLİ ANLATIM


Öncelikle İnternetten indirdiğiniz veya satın aldığınız oyunuları hafıza kartınız ile oynayabilmek için Psp nizde Özel Versionlardan herhangi birinin yüklü olması gerekir. (Örnek : 5.00 M33-4 gibi) Versionunuza bakmak için Psp nizde System Setting ----> Sytem İnformation Seçeneğine bakabilirsiniz. Version sonunda M33 veya OE yazıyorsa özel version kullanıyorsunuz demektir. Yazmıyorsa Oyunları Hafıza Kartınız ile oynayabilmek için Version Yükletmelisiniz.

Gelelim Oyunları Psp ye nasıl atacağımıza

Oyunu bu partlardan çıkarmak için gereken programımız winrar hemen hemen her bilgisayarda yüklüdür ama bilgisayarınızda yüklü değilse buradan indirebilirsiniz..

Aldığınız Dvdlerde Oyun  Klasörlerinin olduğunu göreceksiniz Herhangi bir oyunun buluğu klasöre tıkladığımızda resimdeki gibi part lar halinde birçok dosya olduğunu göreceksiniz, oyunumuz bu partların içinde oyunu ilk olarak partların içinden çıkaracağız.

 

Klasör içindeki partlardan herhangi birine sağ tıklayarak 2.resimde okla gösterilen Dosyaları çıkart seçeneğine tıklıyoruz.

 

Önümüze Bir Pencere Çıakcak ve burada oyunu nereye çıkartmamızı istediğimiz sorulacak en basit yoldan oklada gösterilmiş olan masaüstü seçeneğine Seçiyoruz ardından Tamam diyerek onaylıyoruz.

(İsterseniz Pspnizi pcnize bağlayabilir Direk Hafıza kartınızdaki ISO klasörünede atabilirsiniz)


Yorumlar - Yorum Yaz
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam10
Toplam Ziyaret297883
Saat
Oyun Satış